Naše prodejna

Jsme české rodinné hračkářství založené v roce 2011 a máme velkou vášeň především pro dřevěné a didaktické hračky.... Jak jsme vůbec došli k tomu, že hračky jsou to pravé ořechové? ....k této činnosti jsme se dostali přes naše dvě krásné děti – Tynušku a Nikolku – které nám byli na počátku velkou inspirací :-)

Chtěli jsme našim dětem nabídnout to, s čím jsme se my byli zvyklí hrát jako malí. A také nám šlo o to, aby si naše děti hrály s kvalitnímu a tradičními hrami, hračkami a stavebnicemi. Nebylo lehké sehnat to, co jsme chtěli. Někde šlo sehnat to, jinde zase něco jiného, ale sehnat vše na jednom místě a za rozumnou cenu se nám moc nedařilo. A to byl počátek naší myšlenky založit vlastní hračkářství.

Naše hračkářství se zabývá především prodejem dřevěných hraček ze dřeva, didaktických her a pomůcek, ale také ostatních tradičních her a hraček. Nabízíme nádherné, ekologicky čisté hračky za dobrou cenu, určené nejenom dětem, ale mnohdy i dospělým, jako dárky pro různé příležitosti.

Námi nabízené hračky jsou vyráběny především z kvalitního bukového dřeva, doplňky pak z dubového a jasanového dřeva. Některé z výrobků jsou i tradiční kovové či plechové hračky. A pokud mezi námi najdete plastové hračky, tak věřte, že vybíráme jen ty kvalitní.

Veškerý náš sortiment naleznete v naší firemní maloobchodní prodejně, kde si naše hračky můžete i osahat, vyzkoušet, a nejen vy, ale i vaše děti. Náš obchůdek zároveň slouží také jako oficiální odběrné místo našeho internetového obchodu. Najdete nás ve starobylém moravském městečku v Boskovicích na ulici Sušilova 48. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Pro inspiraci přikládáme několik obrázků našeho obchůdku.

Veškeré hračky, které máme v nabídce, splňují všechny požadované evropské bezpečnostní normy. Nabídku výrobků neustále rozšiřujeme, proto nás neváhejte kontaktovat se svým požadavkem.

Za náš tým hračkářství TYNIKO přejeme krásný den a příjemné nakupování v našem internetovém obchodě.

Daniela Kovářová, jednatelka