Bonus program

Za každý nákup Vás bodově odměníme. Bonusový program poskytuje body jako odměnu za Váš nákup. Získáte je pouze při nákupu přes náš internetový obchod www.tyniko.cz.

Jedná se o věrnostní systém pro naše stálé zákazníky, mezi které můžete patřit i Vy. Počet bodů, které při objednání a zaplacení zboží získáte, je uveden u každé objednávky. Za nasbírané body si můžete koupit jakékoli zboží v našem on-line obchodě.

Body může sbírat jen registrovaný zákazník. Automaticky se přičítají na Vaše konto za každé zakoupené zboží po tom, kdy je nákup úspěšně zrealizován, tj. zboží je převzato a zaplaceno.

Za každých 30 Kč nakoupeného zboží dostane u nás zákazník 1 bod. To znamená při nákupu zboží za 300 Kč dostane zákazník 10 bodů. Kurz pro nákup je stanoven 1:1, to znamená, že za zboží v hodnotě 1 Kč se musí zaplatit 1 bod. Body jsou u nás tak ekvivalentem korun, tj. 1 bod = 1 Kč. Za výše uvedený nákup ve výši 300 Kč tak zákazník dostane 10 bodů, což je ekvivalent 10 Kč, které může použít jako slevu při dalším nákupu. Za body si můžete vybrat jakékoli zboží v našem internetovém obchodě, přičemž pokud počet Vašich bodů není dostatečný na úhradu zboží, zbytek doplatíte v korunách. Platnost získaných bodů je 6 měsíců.

Při nákupu zboží za body, vložte zboží do nákupního košíku, do kolonky „Uplatnit kredit na cenu“ napište počet bodů, které chcete uplatnit a objednávku dokončete.

V případě nejasností nás kontaktujte na tel.č. 777  201 983.